Kontakta oss →

Saatchi & Saatchi Stockholm
Drottninggatan 95A
113 60 Stockholm
+46 8 505 717 00
info@saatchi.se

Bli kund hos oss →

jonas.bjorlin@saatchi.se

Jobb eller praktik →

Kreatör? gustav.egerstedt@saatchi.se
Projekt- & produktionsledare eller planner? jonas.bjorlin@saatchi.se

Vi som jobbar här →

alexanderrehnby_300x300-2
Alexander Rehnby
Art Director
alexander.rehnby@saatchi.se
+46 732 11 07 69

amaliapitsiava_300x300
Amalia Pitsiava
Copywriter
amalia.pitsiava@saatchi.se
+46 708 91 05 15

carinlagergren_300x300
Carin Lagergren
Office Manager
carin.lagergren@saatchi.se
+46 703 33 63 18

ebbajander_300x300
Ebba Jandér
Projektledare
ebba.jander@saatchi.se
+46 708 98 74 77

erikcarlson_400x400
Erik Carlson
Copywriter & Content Manager
erik.carlson@saatchi.se
+46 705 79 89 92

erikhiort_300x300
Erik Hiort af Ornäs
Art Director
erik.hiortafornas@saatchi.se
+46 733 26 84 98

erikwingfors_300x300
Erik Wingfors
Copywriter
erik.wingfors@saatchi.se
+46 708 99 96 19

gustavegerstedt_300x300-2
Gustav Egerstedt
Creative Director
gustav.egerstedt@saatchi.se
+46 735 02 80 98

gustavdejert_300x300
Gustav Dejert
Designer
gustav.dejert@saatchi.se
+46 707 35 63 34

 

jonasbjorlin_300x300-3
Jonas Björlin
VD
jonas.bjorlin@saatchi.se
+46 709 81 72 56

JonasBroden_300x300-2
Jonas Brodén
Projektledare
jonas.broden@saatchi.se
+46 768 87 71 71

jonasfrank_300x300

Jonas Frank
Art Director
jonas.frank@saatchi.se
+46 703 23 56 29

katjajanford_300x300
Katja Janford
Copywriter
katja.janford@saatchi.se
+46 728 56 06 88

lisaengardt_300x300
Lisa Engardt
Art Director
lisa.engardt@saatchi.se
+46 708 76 62 62

louisepersson_300x300
Louise Persson
Produktionsledare
louise.persson@saatchi.se
+46 708 16 08 58

marienodbrink_300x300
Marie Kuylenstierna – Nodbrink
Operativ projekt- & produktionsledare
marie.nodbrink@saatchi.se
+46 706 14 50 02

marialindskog_300x300
Maria Lindskog Klasén (föräldraledig)
Projektledare
maria.lindskogklasen@saatchi.se
+46 735 02 90 49

peterbergendahl_300x300-2.jpg
Peter Bergendahl
Strategisk projektledare
peter.bergendahl@saatchi.se
+46 708 67 65 00